Bike Polo Days Berlin – březen 2014

Hned následující víkend po výletě do Vídně jsme se vydali na výlet do další evropské metropole, a sice do neměcké. V Kreuzbergu v bývalém průmyslovém areálu se konal oblíbený veletrh s cyklotematikou, jehož součástí byl mimo jiných rozličných aktivit i turnaj v bike pólo – formou bench minor. Soutěžilo celkem osm týmů po osmi hráčích. Turnaji samozřejmě předcházel výběr týmů, který spočíval ve vybírání jednotlivých hráčů kapitány z tabulky hráčů. Z českých hráčů se ve stejném týmu objevili pouze Martin a Jirka. Ale kvůli Martinově zranění z Vídně byl tento substituován borcem z prahy Jimmym.

image

Hrálo se systémem každý tým s každým po 45 minutách v hracích dnech pátku a soboty. Pro čtyři nejlepší se v neděli hrálo semifinále a finále.

Nejlépe se umístil Jenda v šedém týmu (2. příčka), Dany v zeleném (3.), Jirka a Jimmy ve žlutém (5.) a pak Eliška (7.)

Berlínský veletrh se určitě sluší navštívit i v příštím roce, nejen pro pólo. Viděli jsme také závody fixkařek a fixkařů na okruhu pro motokáry a to bylo velmi zajímavé.

Celý víkend jsme spali v bytě u Christiana, za což mu moc děkujeme!